Друкарня

Друкарня — це серце «Планета-Принт». Саме тут здійснюється основна частина робіт над вашими тиражами. У друкарні розташовані друкарські машини, які дозволяють наносити фарби на папір саме так, як задумано в оригінал-макеті.

Друкарня — це три відділи:

  • додрукарська обробка
  • відділ друку
  • післядрукарська обробка

Додрукарська обробка займається виведенням і підготовкою офсетних форм для друкарської машини. Це складний і трудомісткий процес, робота, в якій виключені навіть найменші помилки. Саме від додрукарської обробки залежить якість передачі кольору і безліч інших факторів, що впливають на загальний результат друку.

Відділ друку займається безпосередньо виконанням вашого замовлення. Правильне розміщення форм, постійна увага до роботи машини, контроль на всіх етапах друку та висока автоматизація процесу дозволяють нам досягти максимальної якості друкованої продукції, випущеної друкарнею «Планета-Принт».

Післядрукарська обробка — це відділ, в якому віддруковані матеріали призводять до того вигляду, який був задуманий замовником. Надруковані аркуші необхідно порізати строго за вказаною формату. Книги і брошури — розібрати по копіях, зібрати, склеїти і переплести. Всю продукцію необхідно надійно упакувати і відправити замовнику. Якісна післядрукарська обробка друкарні «Планета-Принт» робить з сирого матеріалу готовий шедевр!

Видавництво

Цей підрозділ готує до друку всі матеріали, які надходять до нас для тиражування. Досить часто автор, який прийшов до видавництва, має на руках лише текст в найпоширенішому форматі. Звичайно, в такому вигляді книгу не надрукувати. Друковані машини не працюють з файлами.doc і.xls, а значить, все, що ви написали доведеться переводити в зрозумілий обладнанню формат.

Вивіреному до ідеального стану твору потрібно надати належний вигляд. Оформлення вашої праці створює команда верстальників. У вашому матеріалі передбачається присутність ілюстрацій, діаграм або графіків? Вам потрібна гарна обкладинка дня книги, або будь-яка інша графічна ідея? Наші фахівці зможуть створити для вас графічне наповнення вашого замовлення, а досвідчений верстальник вставить графічні елементи в макет вашого видання.

І нарешті, найважливіше. Якщо ваш твір має шанси на комерційний або науковий успіх, воно потребує юридичний захист не тільки на рівні країни, а й у світовому масштабі. Ми можемо забезпечити захист вашого авторського права, присвоївши вашому виданню офіційний міжнародний номер ISBN. Також ми можемо присвоїти вашому виданню інші номери, що входять до видавничий пакет: ББК, УДК ​​та авторський знак. Таким чином, ваше видання буде захищено від підробок, копіювання та незаконного використання, і ви зможете продавати його в системах книжкової торгівлі.

Оперативна поліграфія

Цей підрозділ виконує замовлення, що вимагають особливої терміновості. Ми здатні виконати будь-яке малотиражне замовлення в самі стислі терміни. Особливість цифрової друкарської машини в тому, що найскладніший і найвідповідальніший етап звичайної офсетного поліграфії — додрукарська підготовка — скасовується.

Не потрібно виводити безліч друкованих форм, не потрібно калібрувати кольору і робити безліч інших рутинних речей, які в цілому і складають видавнича мистецтво. Всі складні маніпуляції машина виробляє сама, справляючись значно краще людей.

Цифрова поліграфія — це якість друку і перенесення кольорів, неможливі для класичних друкованих машин. Цифрова машина здатна друкувати з великою роздільною здатністю, ніж офсетна.

На відміну від офсетної, цифрова машина використовує більшу кількість фарб для передачі кольорового зображення. У деяких машинах може бути використано до 9 кольорів замість стандартного чотириколірних набору, характерного для класичних машин. Більша кількість базових кольорів значно покращує передачу кольору і робить готовий тираж максимально близьким до оригінал-макету.

Проте, за досконалість доводиться платити. Якщо малий тираж буде для вас виключно вигідний в порівнянні з офсетним друком, то прорахунок вартості великого замовлення навряд чи доведеться вам до душі. З цієї причини ми пропонуємо своїм клієнтом скористатися послугами цифрової поліграфії тільки в разі потреби виведення малих тиражів.